Stoliki nocne  

Stanowią idealne uzupełnienie każdej sypialni, a także pokoju hotelowego. Stoliki nocne to doskonałe miejsce na odłożenie książki, okularów czy też kubka przed snem bez konieczności wychodzenia z łóżka. Dzięki nim możesz mieć przy sobie wszystkie niezbędne przedmioty - w tym także telefon, budzik czy lampkę nocną.

Oferowane stoliki hotelowe są bardzo praktycznym, a przy tym stylowym rozwiązaniem. W asortymencie posiadamy zarówno proste modele drewniane, jak i o nieco awangardowej formie, w tym także tapicerowane. Niektóre z nich są również wyposażone w wysuwaną szufladę. Dlatego doskonale będą się komponować z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Różni je nie tylko forma i materiał, ale również kolor – są wśród nich modele w stonowanych, uniwersalnych brązach, ale i w ekskluzywnym złocie, bieli, granacie i więcej.

 

Loft Imperial Neo
     
Onyx Onyx A  
 
     
Apollo Atena Calgary
     
Carrera Cesar Diament
     
Irys Kontynentalny Kontynentalny - wysuwany
     
Nike Perła Polo
     
Princessa B Princessa B1 Princessa B2
     
Roma Standard  
 
     
WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE. Prezentowane projekty mebli wraz z aranżacjami wnętrz, w tym również zdjęciami zarówno aranżacji jak i pojedynczych mebli są własnością MX STUDIO. Ich kopiowanie, przetwarzanie, a w szczególności ich wykorzystywanie poprzez realizację bez pisemnej zgody MX STUDIO jest zabronione. Podstawa prawna: art. 79 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006r, Nr 90,poz.631)
MX STUDIO | Plac Sienkiewicza 9 | 64-500 | Szamotuły| tel. 612921893 | email: biuro@mxstudio.com.pl


facebook