MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

MX STUDIO


Od ponad 20 lat specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, domów seniora oraz innych obiektów użyteczności publicznej w meble najwyższej jakości.

 

OFERTA


Oferujemy sprawdzone systemy mebli do pokojów hotelowych, bogatą ofertę komfortowych łóżek hotelowych oraz indywidualne rozwiązania do pomieszczeń współdzielonych – recepcji, jadalni, restauracji itp.

KOMPLEKSOWOŚĆ


Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje synergię najwyższych standardów estetycznych funkcjonalnych i technologicznych w każdej realizacji. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę inwestycji od fazy projektowania po nadzór nad montażem.

MEBLE HOTELOWE

foto

LOFT

Dla miejsc noclegowych w stylu industrialnym przygotowaliśmy specjalny program hotelowy Loft. Do wnętrz z wysokim stropem idealnie nadają się proponowane przez nas nowoczesne łóżka, stoliki nocne i minimalistyczne toaletki. W naszym asortymencie znajdą Państwo również funkcjonalne zabudowy kuchenne.

foto

VISAGE

Pragnąc zadowolić gusta wszystkich naszych Klientów wzbogacamy naszą ofertę w taki sposób, aby była jak najbardziej urozmaicona. Proponujemy Państwu między innymi program hotelowy Visage. W jego zakres wchodzą eleganckie meble idealnie wpasowujące się w stylistykę ekskluzywnych wnętrz. Polecamy między innymi łóżka kontynentalne i stoliki nocne.

foto

ONYX

Znając potrzeby naszych Klientów wzbogacamy ofertę MX Studio o program hotelowy Onyx. Stworzyliśmy go z myślą o właścicielach miejsc noclegowych, którzy chcą wyposażyć swoje pokoje w nowoczesne i funkcjonalne meble. Proponujemy między innymi: klasyczne stoliki nocne, stylowe toaletki i wygodne łóżka.

foto

GARDEROBY

Zabudowy systemowe.

KONTAKT Z NAMI

MX STUDIO

ul. Plac Sienkiewicza 9
64 – 500 Szamotuły

Telefon/fax:

48 61 29 21 893

E-mail:

biuro@mxstudio.com.pl

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Pozostajemy do dyspozycji
 

Artur Szymanek

tel. 603 787 537
artur@mxstudio.com.pl

Maria Szymanek

tel. 697 909 900
majka@mxstudio.com.pl

Jan Szymanek

tel. 603 277 534
jan@mxstudio.com.pl

Łukasz Chlebanowski

tel. 570 274 835
lukasz@mxstudio.com.pl