MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Pensjonaty, hotele oraz ośrodki wypoczynkowe to miejsca, gdzie zatrzymują się Goście o zróżnicowanych upodobaniach i wymaganiach. Dlatego podczas wyboru wyposażenia do każdego pokoju wspólnego, czy też sypialni należy zdecydować się na uniwersalne rozwiązania. Wcale nie oznacza to, że loże, krzesła, czy też foteliki powinny prezentować się zwyczajnie lub nieatrakcyjnie.

W ofercie MX STUDIO znajdują się wyjątkowe panele i meble tapicerowane oraz konferencyjne, które wzbogacą każde pomieszczenie, zapewniając niezbędny komfort każdej osobie w nim się znajdującej. Szczególnie polecamy oświetlenie hotelowe, foteliki, krzesła, a także stoły i postumenty do nich. Dla osób wymagających niestandardowych rozwiązań, przygotowaliśmy pufy, hokery oraz loże tapicerowane. Cechuje je elegancja, solidne wykonanie oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów.

Oferowane meble konferencyjne, hokery, pufy, czy też postumenty do stołów są inwestycją na długie lata, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. A w połączeniu z właściwym oświetleniem oraz panelami ściennymi, stworzą unikalną aranżację wnętrza.

Foteliki

Nie można nawet mówić o aranżacji wnętrza bez wybrania właściwego wyposażenia, które wpasuje się w pożądaną stylistykę, zarazem ją podkreślając. Dlatego też podczas projektowania oraz wykonywania mebli, dbamy o każdy szczegół oraz o wysoką jakość wybranych materiałów. Szczególnie polecamy nasze foteliki, które zachwycają swoją wygodą oraz pięknym wyglądem. W naszym asortymencie znajdują się modele o różnych kolorach, wzorach, czy też wykorzystanych materiałach, które dopasują się do każdego pokoju.

Krzesła

W pokojach wspólnych, takich jak jadalnie, kuchnie, a nawet i sypialnie wymagane są odpowiednie meble, które wzbogacą pomieszczenie, ale też pozostaną wygodne, aby móc spełnić swoją podstawową funkcję. Nasze krzesła właśnie to gwarantują, a przy tym dzięki wykorzystaniu materiałów stworzonych tylko przez sprawdzonych producentów, będą one służyć mieszkańcom i gościom przez wiele lat. Zróżnicowanie naszego asortymentu sprawi, że każdy znajdzie wyposażenie idealne do wybranej aranżacji pomieszczenia. A może i staną się one inspiracją dla jej zmiany?

Loże tapicerowane

Często zamiast ustawić wiele krzeseł, czy też foteli obok siebie, warto zdecydować się na alternatywne, łączone rozwiązanie. Najlepszym z nich są loże tapicerowane, które umożliwią każdej osobie komfortowe siedzenie w większym gronie, nie martwiąc się o brak miejsca dla pozostałych osób. W ofercie uwzględniliśmy przede wszystkim wyposażenie wykonane ze skóry lub też przyjemnych w dotyku materiałów. Aby spełnić wszystkie potrzeby naszych Klientów, proponujemy modele o bardzo dużych wymiarach lub też niewielkie dla maksymalnie 2 lub 3 osób.