MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

PROGRAM HOTELOWY LOFT

design i minimalizm

Łączenie stylów - mając tego świadomość, wzbogacamy nasz asortyment o nowoczesne meble hotelowe z kolekcji LOFT. Połączenie nowoczesnej formy z elementami stalowymi umożliwi dostosowanie do każdego projektu i stylu, czy industrialnego czy np. skandynawskiego. Program hotelowy LOFT stanowi zwartą całość, poszczególne linie różnią się zastosowaniem odmiennych podstaw w formie płoz, profili stalowych i nóg drewnianych.Poszczególne meble można dowolnie komponować.Całość aranżacji dopełnia szeroka gama oferowanych przez nas łóżek hotelowych kontynentalnych z zagłówkami tapicerowanymi.
Do dużych pomieszczeń w stylu industrialnym potrzebne jest odpowiednio dopasowane wyposażenie. Mając tego świadomość, wzbogacamy nasz asortyment o nowoczesne meble hotelowe Loft. Nasze propozycje doskonale sprawdzają się w nowoczesnych pensjonatach, jak również w minimalistycznych miejscach noclegowych.

Oferujemy Państwu miedzy innymi:
- duże, podwójne łóżka wraz z wezgłowiem,
- designerskie stoliki nocne,
- minimalistyczne toaletki,
- pojemne szafy i komody,
- stylowe stoliki okolicznościowe,
- wygodne, eleganckie sofy.

Wszystkie meble hotelowe Loft tworzymy na specjalny wymiar według indywidualnych potrzeb Klientów. Do ich tworzenia wykorzystujemy wysokogatunkowe płyty laminowane i okucia wykonane przez renomowanych producentów.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia wszystkich naszych propozycji. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości z przyjemnością udzielmy rzetelnej odpowiedzi.

Wykonanie:
BLATY - płyta laminowana gr. 18/22 mm, opcjonalnie w laminacie HPL, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
FRONTY - płyta laminowana gr. 18 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
BOKI - płyta laminowana gr. 36/18 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
WEZGŁOWIE - płyta laminowana gr. 36 mm , krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm , panel tapicerowany gr. 80 mm
OKUCIA - renomowanych firm, spełniające wymogi intensywnej eksploatacji

Wymiary: meble mogą być wykonane wg potrzeb „na wymiar”

LOFT 1

image

Przykładowe elementy kolekcji

LOFT 2

image

Przykładowe elementy kolekcji

LOFT 3

image

Przykładowe elementy kolekcji

WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE. Prezentowane projekty mebli wraz z aranżacjami wnętrz, w tym również zdjęciami zarówno aranżacji jak i pojedynczych mebli są własnością MX STUDIO. Ich kopiowanie, przetwarzanie, a w szczególności ich wykorzystywanie poprzez realizację bez pisemnej zgody MX STUDIO jest zabronione. Podstawa prawna: art. 79 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006r, Nr 90,poz.631)