MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

MEBLE HOTELOWE

- Meble hotelowe to nasza specjalność.
- Stosujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające naszym meblom wygodę, ergonomię i intuicyjną łatwość użytkowania.
- Zapewniamy najwyższy komfort gościom oraz pracownikom wyposażanych przez nas obiektów.
- Tworzymy spójne estetycznie przestrzenie o wysokim standardzie wykonania. Produkowane przez nas meble stanowią integralny element wystroju efektownych wnętrz hotelowych.
- Oferujemy szeroki wybór materiałów do wykonania i wykończenia mebli
- Aranżujemy funkcjonalne wnętrza pokojów, recepcji, restauracji, kawiarni, barów oraz pomieszczeń konferencyjnych.

foto

LOFT

Dla miejsc noclegowych w stylu industrialnym przygotowaliśmy specjalny program hotelowy Loft. Do wnętrz z wysokim stropem idealnie nadają się proponowane przez nas nowoczesne łóżka, stoliki nocne i minimalistyczne toaletki. W naszym asortymencie znajdą Państwo również funkcjonalne zabudowy kuchenne.

foto

VISAGE

Pragnąc zadowolić gusta wszystkich naszych Klientów wzbogacamy naszą ofertę w taki sposób, aby była jak najbardziej urozmaicona. Proponujemy Państwu między innymi program hotelowy Visage. W jego zakres wchodzą eleganckie meble idealnie wpasowujące się w stylistykę ekskluzywnych wnętrz. Polecamy między innymi łóżka kontynentalne i stoliki nocne.

foto

ONYX

Znając potrzeby naszych Klientów wzbogacamy ofertę MX Studio o program hotelowy Onyx. Stworzyliśmy go z myślą o właścicielach miejsc noclegowych, którzy chcą wyposażyć swoje pokoje w nowoczesne i funkcjonalne meble. Proponujemy między innymi: klasyczne stoliki nocne, stylowe toaletki i wygodne łóżka.

foto

GARDEROBY

Zabudowy systemowe.