MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

PROGRAM HOTELOWY ONYX

Prosta forma - wysoka jakość.

Nowoczesne i funkcjonalne meble hotelowe Onyx pozwolą na kompleksowe, komfortowe wyposażenie obiektów noclegowych różnego typu. Prezentowane łóżka, szafy, komody, szafki, toaletki, stoliki nocne, garderobianki czy też stoliki okolicznościowe pozwolą na aranżację miejsca do spania, jak i odpoczynku w hotelach, pensjonatach czy też domach wczasowych. Oferujemy również kompaktowe zabudowy kuchenne, dzięki którym stworzą Państwo praktyczny aneks kuchennych także w pokojach o ograniczonej przestrzeni.

Meble Onyx to połączenie rozwiązań praktycznych oraz wyjątkowo estetycznych. Nie tylko doskonale komponują się z każdym wnętrzem, ale i są niezwykle wytrzymałe. Ich fronty, wezgłowia, boki oraz blaty wykonane są z wysokogatunkowych płyt laminowanych. Okucia natomiast pochodzą od renomowanych producentów.

Wykonanie:
BLATY - płyta laminowana gr. 25/28 mm, opcjonalnie w laminacie HPL, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
FRONTY - płyta laminowana gr. 18 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
BOKI - płyta laminowana gr. 18 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
WEZGŁOWIE - łyta laminowana gr. 18 z pogrubiaczami gr.36 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
OKUCIA - renomowanych firm, spełniające wymogi intensywnej eksploatacji

Wymiary: meble mogą być wykonane wg potrzeb „na wymiar”

ONYX

image

Przykładowe elementy kolekcji

WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE. Prezentowane projekty mebli wraz z aranżacjami wnętrz, w tym również zdjęciami zarówno aranżacji jak i pojedynczych mebli są własnością MX STUDIO. Ich kopiowanie, przetwarzanie, a w szczególności ich wykorzystywanie poprzez realizację bez pisemnej zgody MX STUDIO jest zabronione. Podstawa prawna: art. 79 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006r, Nr 90,poz.631)