MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

PROGRAM HOTELOWY VISAGE

Elegancja, siła, spokój.

Idealnie wkomponują się we wnętrza urządzone w nowoczesnym, eleganckim stylu. Meble hotelowe Visage do ekskluzywna seria łóżek kontynentalnych, stolików nocnych, toaletek, szafek, stolików okolicznościowych, szaf, a także garderobianek. W kolekcji znajdują się również funkcjonalne zabudowy kuchenne, które pozwolą na aranżację przestrzeni do swobodnego przygotowania posiłku.

Zadbaliśmy o to, by prezentowane meble hotelowe Visage wyróżniały się nie tylko wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale też ponadprzeciętną wytrzymałością. Jest to szczególnie ważne w obiektach i ośrodkach, z których usług korzysta większa liczba gości. Dlatego boki, fronty, blaty, wezgłowia, okucia, uchwyty i inne elementy zostały wykonane z solidnych materiałów o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne bądź też wynikające z intensywnej eksploatacji.

Wykonanie:
BLATY - płyta laminowana gr. 28/36 mm, opcjonalnie w laminacie HPL, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
FRONTY - płyta laminowana gr. 18 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
BOKI - płyta laminowana gr. 36/18 mm, krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm
WEZGŁOWIE - płyta laminowana gr. 36 mm , krawędzie okleinowane ABS gr. 2 mm, poduszki gr. 40 mm  na płycie
OKUCIA - renomowanych firm, spełniające wymogi intensywnej eksploatacji

Wymiary: meble mogą być wykonane wg potrzeb „na wymiar”

VISAGE

image

Przykładowe elementy kolekcji

WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE. Prezentowane projekty mebli wraz z aranżacjami wnętrz, w tym również zdjęciami zarówno aranżacji jak i pojedynczych mebli są własnością MX STUDIO. Ich kopiowanie, przetwarzanie, a w szczególności ich wykorzystywanie poprzez realizację bez pisemnej zgody MX STUDIO jest zabronione. Podstawa prawna: art. 79 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006r, Nr 90,poz.631)