MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek
MX STUDIO

Firma MX Studio Artur Szymanek jest firmą rodzinną z bogatą, wieloletnią tradycją. Założona w 1997 roku, od ponad 20 lat działa nieprzerwanie w branży meblarskiej. Specjalizujemy się w wyposażaniu hoteli, pensjonatów, sanatoriów, ośrodków wczasowych i domów seniora. Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo: począwszy od pomiarów, projektowania i przygotowania pełnej aranżacji, poprzez wykonawstwo i kompletację, aż po montaż mebli i elementów wystroju. Realizujemy również indywidualne projekty według zaleceń inwestorów i biur architektonicznych.

MX STUDIO

Nasze meble produkujemy z najwyższej jakości materiałów renomowanych producentów, a nasza doświadczona ekipa stolarzy i montażystów z największą starannością realizuje powierzone projekty. Wdrażamy na bieżąco najnowsze trendy wzornictwa przemysłowego. Regularnie śledzimy aktualne nurty współczesnego designu, uczestnicząc w krajowych i europejskich targach meblowych, hotelarskich i turystycznych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami tkanin i akcesoriów hotelowych, Szeroka gama oferowanych materiałów wykończeniowych oraz oryginalne aranżacje zadowolą Państwa najwyższe oczekiwania.

MX STUDIO

Działamy proekologicznie – nasze ponadczasowe i wyjątkowo solidne meble zapewniają wieloletnie bezproblemowe użytkowanie nawet podczas intensywnej eksploatacji. Stosujemy materiały i technologie pozyskane od dostawców dbających o zrównoważony rozwój na rzecz środowiska naturalnego. Ciekawostką jest, iż wiele naszych mebli hotelowych sprzed dwóch dekad do dziś pozostaje w użytkowaniu, budząc uzasadniony podziw nienagannym stanem technicznym i wciąż aktualnym wzornictwem.

MX STUDIO

Dlaczego my:

  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie
  • Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę
  • Tworzymy nowoczesne i ciekawe projekty
  • Budujemy solidne i sprawdzone meble
  • Zapewniamy najwyższą jakość gwarantując Państwa spokój i zadowolenie

 

Zapraszam do współpracy


Artur Szymanek