MX Studio
MX STUDIO Artur Szymanek

PROJEKTOWANIE I DORADZTWO

Udana współpraca powinna opierać się na wzajemnym poznaniu możliwości i potrzeb. Pomysły i idee naszych klientów interesują nas na równi ze szczegółami technicznymi obiektów, które mamy dla nich wyposażać. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się hotelem już istniejącym, czy dopiero planowanym, dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu jesteśmy gotowi doradzać inwestorom na każdym etapie budowy bądź remontu hotelu, a tworzenie aranżacji meblowych na ogół poprzedzamy dokładnymi oględzinami wraz z pomiarami. Stosujemy nowoczesne narzędzia i programy wspierające projektowanie, dzięki czemu nasi klienci mogą zapoznać się z fotorealistycznymi wizualizacjami przyszłych wnętrz swoich obiektów.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

MX STUDIO

PLANOWANIE


W pierwszym etapie, wykonujemy pomiar pomieszczenia lub korzystamy z rzutu (planu) pomieszczeń przesłanych przez klienta i przygotowujemy rozwiązania funkcjonalno – przestrzenne oraz wstępną wizualizację wraz z wyceną.

MX STUDIO

PRODUKCJA


Produkcja mebli to klucz do jakości. Precyzja wykonania, dedykowane surowce i niezawodne akcesoria, oraz bezkompromisowa technologia skupiająca niespotykaną trwałość zamkniętą w atrakcyjnym wzornictwie to nasze atuty. Proces produkcji dostosowujemy do ustalonych terminów oraz poziomu.

MX STUDIO

TRANSPORT I MONTAŻ


Właściwie zabezpieczone elementy dostarczamy na miejsce montażu w uzgodnionym terminie – nasi klienci nie muszą martwić się o logistykę. Wraz z meblami na miejsce docierają nasi montażyści, którzy zadbają o prawidłowe, zgodne z projektem i sprawne zmontowanie Państwa mebli.