MX STUDIO Artur Szymanek
MX STUDIO

PLANOWANIE

W pierwszym etapie, wykonujemy pomiar pomieszczenia lub korzystamy z rzutu (planu) pomieszczeń przesłanych przez klienta i przygotowujemy rozwiązania funkcjonalno – przestrzenne oraz wstępną wizualizację wraz z wyceną.

MX STUDIO

PRODUKCJA

Produkcja mebli to klucz do jakości. Precyzja wykonania, dedykowane surowce i niezawodne akcesoria, oraz bezkompromisowa technologia skupiająca niespotykaną trwałość zamkniętą w atrakcyjnym wzornictwie to nasze atuty. Proces produkcji dostosowujemy do ustalonych terminów oraz poziomu skomplikowania projektu, jednak nigdy nie poszukujemy „dróg na skróty” jeśli mówimy o jakości. Nasze meble są za to szczególnie cenione przez hotelarzy. Ten etap to również kompletacja pozostałych akcesoriów i przygotowanie całego wyposażenia do wysyłki.

MX STUDIO

TRANSPORT I MONTAŻ

Właściwie zabezpieczone elementy dostarczamy na miejsce montażu w uzgodnionym terminie – nasi klienci nie muszą martwić się o logistykę. Wraz z meblami na miejsce docierają nasi montażyści, którzy zadbają o prawidłowe, zgodne z projektem i sprawne zmontowanie Państwa mebli.  Efekt końcowy i zadowolenie klienta to dla naszego zespołu zawsze prawdziwa radość.